Deprecated: Creation of dynamic property Flexy_Breadcrumb_Trail::$before_wrap is deprecated in /var/www/mchmielewski/mchmielewski.pl/web/wp-content/plugins/flexy-breadcrumb/includes/class-flexy-breadcrumb-shortcode.php on line 66

  Deprecated: Creation of dynamic property Flexy_Breadcrumb_Trail::$after_wrap is deprecated in /var/www/mchmielewski/mchmielewski.pl/web/wp-content/plugins/flexy-breadcrumb/includes/class-flexy-breadcrumb-shortcode.php on line 67
 1. Home
 2. /
 3. Aktualności
 4. /
 5. Atrakcyjne stypendia dla doktorantów...

Atrakcyjne stypendia dla doktorantów i magistrantów!

Rozpoczynamy nowy projekt badawczy finansowany przez Narodowe Centrum Nauki w ramach grantu OPUS. Zapraszamy kandydatów na doktorantów i magistrantów do współpracy przy jego realizacji. Atrakcyjne stypendia czekają!

Celem projektu jest stworzenie zupełnie nowej klasy ‘inteligentnych’ materiałów, łączących trwałość MOF-ów ze zdolnością do odpowiedzi na bodźce i adaptacji do środowiska zewnętrznego.

Dynamofs

Oferujemy:

 • możliwość udziału w przełomowych badaniach prowadzonych we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi na świecie (MIT, University of Augsburg)
 • szansę na publikacje w prestiżowych czasopismach,
 • nowoczesne i znakomicie wyposażone laboratoria w nowym budynku Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych,
 • pracę w 6 osobowym zespole projektowym złożonym z kierownika projektu (MCh), 1 doktora z wieloletnim doświadczeniem w tematyce grantu, 2 doktorantów i 2 magistrantów.
 • atrakcyjne stypendia